Podanie na Helpera

Awatar użytkownika
Maksin

04 maja 2019, 22:18 - sob

Nick:Mariano
Coś osobie:Siemka mam na imię Maks mam 15 lat pochodzę z województwa Śląskiego. Moimi głównymi Hobby jest informatyka oraz Tenis Stołowy. Na codzień staram się coś popisać w HTML-u CSS itd. aby rozwijać swoją pasję i idąc do nowej szkoły nie mieć z tymi rzeczami problemów ale robie to także z hobby. Od 6 Lat gram w Tenisa Stołowego w którego jestem dobry , w tygodniu mam ok, 3-4 treningów od tygodnia przygotowuję się do mistrzostw śląska i Polski w tym sporcie któremu poświęcam swój czas i zainteresowanie. Gdy mam wolny czas lubię słuchać muzyki , odcinam się od świata , problemy zostawiam na boku . 2 Rzeczą którą robie w wolnym czasie jest to oczywiście Fivem RolePlay to jemu przez całe wakacje dałem czas , lubię pomagać ludziom a szczególnie tym którzy zaczynają od zera tzn. Pokazywanie im wszystkiego od początku tak aby nie mieli później trudu.Jestem osobą któa nie lubi kłamać lecz jeżeli sytuacja tego wymaga to to zrobie lecz zdaża mi się to rzadko jestem szczerym człowiekiem. Mam małą siostrę która ma 5 lat i będzie je kończyć w czerwcu w tym samym dniu i miesiącu co urodził się tata.To jej również poświecam wolny czas.
Doświadczenie:Miałem swoje 3 projekty serwerowe którym najlepszym okazał się wystartowany pod koniec Grudnia ubiegłego roku.Na starcie mieliśmy 32 os i 16 os w kolejce dało mi to dużą satysfakcje oraz motywacje do dalszego działania , niestety po tygodniu robiąc rzecz w skryptach , popsułęm jendą rzecz która wymagała Wipe , lecz gracze nie poszli gdzieś indziej tylko czekali na powrót serwera i dalej grali gdzie mieliśmy większa populacje graczy na serwerze.Mimo że siedziałem pare godzin dziennie w skryptach to gdzieś zawsze znajdowałem czas na pomaganie graczom którzy nigdy nie narzekali i byli zadowoleni. W lutym zamknąłem serwer z prywatnego powodu którego załuje. Myślę że mógłbym sie sprawdzic w roli helpera mimo nie miejących permisji na które kiedys przyjdzie czas.Na waszej wyspie gram często dlatego odrazu bym pomagał innym, siedzę na Canarias i nie mam zamiaru narazie się przenosić na La Palme 64 sloty , gdzie tam cała administracja będzie grałą a Canarias zostanie. Szanowną Adminstracje chciałbym poprosić o danie mi szansy której napewno nie zmarnuje , a ja dam z siebie wszystko <3.
Link do Steama:https://steamcommunity.com/id/vffvfvv/
ODPOWIEDZ