Podanie na LSCM! Wiktor Danonek

wiktor212
Posty: 8
Rejestracja: 02 marca 2019, 17:47 - sob

11 czerwca 2019, 17:12 - wt

---OOC---
Imię:Wiktor
Wiek:13
Coś o sobie: Jestem Wiktor lubię grać w różne gry komputerowe aktualnie gram tylko w FiveM i trochę fortnite na androidzie w mobile legends i inne tam gry. Uwielbiam sporty takie jak: Piłka nożna biegi koszykówka siatkówka ręczna i inne.
Czy byłeś już w takiej frakcji TAK/NIE: NIE
Czy posiadasz sprawny mikrofon TAK/NIE: TAK
Czy twoja postać była karana TAK/NIE: TAK
---IC---
Imię i Nazwisko:Wiktor Danonek
Wiek postaci 19
Historia Postaci: Wiktor Danonek był chłopcem który uwielbiał się bić.W polskiej szkole jego kolega strasznie go zdenerwował, wtedy chłopiec go pobił.
Chłopczyk wylądował w szpitalu w stanie słabym ale nie aż takim który zagrażał jego życiu. Wtedy jego Tata się też wkurzył i chciał go walnąć z prawego sierpa,
wtedy Wiktor zrobił unik uciekł do pokoju i się zabarykadował. Była noc ciemna straszna noc, wszyscy wtedy spali gdy chłopiec wziął mamie pieniądze i uciekł. Otóż do LS Wiktor Znał doskonale język którym się tam posługują i umiał się dogadać. Zapytacie się jak udało mu się tam dostać? chłopiec zapytał się jednej osoby czy nie mogłaby udawać jego opiekuna. I w takim stylu Wiktor Danonek znalazł się w LS. Dorastał do 19 roku życia i wtedy pojechał na wyspę.
ODPOWIEDZ